0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

יבוא אישי AUDI

בישראל נוסעים אין ספור רכבי AUDI, יוקרתיים יותר ויוקרתיים פחות, אך לחברת AUDI ישנם עוד דגמי יוקרה רבים להציע, שאינם מגיעים כלל לארץ. אם ישנו דגם כזה שאתם מכירים ורוצים להביא ארצה, חברת "כאן על הכביש" מציעה לכם שירות חדשני ליבוא רכבי יוקרה מחו"ל ואיתור רכבי יוקרה הנוסעים על כבישי ישראל על סמך מאגר מידע מקיף וכולל שבנתה החברה לאורך שנים. במסגרת שירות יבוא אישי AUDI אתם נהנים מחבילת שירות מקצה אל קצה, החל מאיתור הרכב המבוקש בחו"ל, דרך ניהול משא ומתן, יבוא הרכב ארצה, השבחתו לרכב ירוק והעמדתו בחניה הפרטית שלכם.

בוחרים בצד הירוק

חברת "כאן על הכביש" היא חברת רכב גדולה ומובילה, ובידיה הכוח לשנות. בבחירה בין זיהום אוויר, ובין הגנה על איכות הסביבה, החלטנו לבחור בצד הירוק של המשוואה, ובהתאם לכך אנו מציעים לכל לקוח המבצע דרכנו תהליך יבוא אישי AUDI או כל דגם אחר, שירות של השבחת הרכב והפיכתו לרכב ירוק העומד בסטנדרטים העדכניים ביותר במגמה העולמית הירוקה. השבחה זו כוללת תהליך של התקנת מערכת הנעה באמצעות גז טבעי גפ"מ והתקנת מסננים חדשניים ומתקדמים המפחיתים את רמת הזיהום בצורה משמעותית.

מערכות מותאמות לרכב

מסנני הדלק שלנו מיועדים עבור רכבי בנזין, סולר או דיזל, ויוצרים הפחתה משמעותית ברמת פליטת המזהמים של הרכב מבלי לפגוע כהוא זה ביכולות, בביצועים או בנוחות הנסיעה ברכב. גם מערכת ההנעה באמצעות גז טבעי מותאמת לחלוטין לכלי הרכב, ושומרת על רמת הביצועים שלו בדיוק כפי שהיו עם מערכת ההנעה המזהמת. תוכלו ליצור איתנו קשר בכל עת על מנת לקבל מידע נוסף אודות מערכות ההנעה והסינון הירוקות שלנו.

בואו נצא לדרך

חברת "כאן על הכביש" מיישמת קונספט חדשני של העברת הכוח לידי הלקוח, המיועד להוביל שינוי מהותי בתרבות הצריכה בישראל. אתם רק צריכים לספר לנו מה הוא הדגם המועדף עליכם, ומכאן אנו ניקח את המושכות ונטפל בכל תהליך היבוא וההשבחה של הרכב עד להעמדתו בחניה הפרטית שלכם. צרו איתנו קשר עוד היום ובתוך זמן קצר נוכל להתחיל בתהליך היבוא.

Audi A7 TFSI

אאודי ביצעו מהלך דומה בעקבות מרצדס CLS ועדכנו את ה Audi A7 TFSI וכיום בדור שעבר מתיחת פנים

לפרטים נוספים

אודי A6


האודי A6 רכב המנהלים היוקרתי בעל מנוע V6 עם מערכת הזרקת בנזין ישרה מצויד בו.
כדי להוסיף על זה, מערכת המעלית בשסתום, יוצרת העצמה של 150 קילוואט ב 5250-6000 סיבובים לדקה.המומנט המרבי יכול להיות סביב 300 ננומטר במהפכות 3000-5000 לדקה,האודי 3.0 TFSI מצויד במערכת ההצתה 2995cc V6, שבו דלק יהיה ניתן להזריק באופן ישיר.

לפרטים נוספים

אודי A8

יבוא אישי של דגם אודי 8A בשירות יבוא אישי מקצה אל קצה, לרבות שדרוג הרכב לסטנדרטים ירוקים באמצעות חברת "כאן על הכביש"

לפרטים נוספים

יבוא אישי אודי Q7

יבוא אישי אודי 7Q מכל רחבי העולם בשירות כולל לרבות שדרוג הרכב לרכב ירוק באמצעות חברת "כאן על הכביש" המביאה כל רכב מהארץ ומהעולם.

לפרטים נוספים