0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

פורד מוסטנג V8

פורד מוסטנג V8

פורד מוסטנג V8, הסמל של כוח, שרירים וביצועים הוא זמני קאמבק בשנת 2013 מנופפים בתמונה חדשה. תכונות שחקוקות בראש שלך כפי שהוא מבזיק בחשאי על ידיהם, הגריל החדש עם הפוני הדוהר הגדול שכל כך תואם את השרירים של המכונית, פנסים רבי עוצמה באורותיו פלנטריים צד, קורות הצד הנוצצים,, גג הזכוכית הכהה ואורות מפנה רציפים בחלק האחורי.


המראה המלכותי של המכונית עוצר אותך. תכונות חדשות רבות כבר הציגו בחלק הפנימי יותר מדי. אפליקציות מענגות יכולות להקליט את זמן ההאצה שלך, בלימת מהירות התכונה הטובה ביותר של המוסטנג 2012 נותרת ללא שינוי, למעט מה שהופך את Vee טוב יותר בהאצה.יבוא רכבים הוא כיום עסק משתלם ביותר לאלו שמוענינים שרכוש רכב יוקרתי לעצמם ולדעת שימכרו אותו ללא ירידת ערך. אם גם אתה תושב חוזר הצטרף אלינו משפחת יבוא הרכב ותחייה את החלום שלך, תוש חוזר מקבל הקלות רבות בייבוא רכב פרארי לארץ. מספר פרמטרים חשובים לתושבים החוזרים על מנת לממש את ההטבה ביבוא הרכב הם: מכתב העדר תביעות בשלוש שנים האחרונות מחברת הביטוח בחול, מכתב זה יחסוך לך הרבה כסף בביטוח העתידי שלך לרכב החדש בארץ.


ההתרונות הבולטים בייבוא רכבי יוקרה לארץ הוא כמובן ההיצע הגדול של רכבים פרטיים לעומת 80% מהמכוניות בנות שנתיים ומעלה בארץ, איכות גבוהה של כלי רכב בחול (ארה"ב, אירופה) ביחס לישראל, והכי חשוב הוא שער הדולר והיורו נמוך.