0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

יבוא אישי שברולט

לפניכם דף מידע אודות שברולט . באתר שלנו תמצאו זאת וגם יבוא אישי רכב!

שברולט הוא מותג אמריקאי מוכר, אך רבים לא מכירים את שלל דגמי הרכב הנכללים תחת מותג זה, ובכללם גם רכבי יוקרה ייחודיים. אם יש דגם שברולט שאתם מאוד רוצים לעצמכם, אבל אינכם מצליחים למצוא אותו פה בישראל, חברת "כאן על הכביש" מציעה לכם שירות חדשני ליבוא אישי של רכבי יוקרה, וכן מאגר מידע מקיף הכולל את כל רכבי היוקרה הנוסעים כל כבישי ישראל. אנו מבצעים עבורכם את כל תהליך היבוא, ודואגים למצוא עבורכם את הדגם המועדף עליכם בכל מקום בעולם.

מסננים את הזיהום

אלא שחברת "כאן על הכביש" לא רק מאתרת ומבצעת עבורכם יבוא אישי שברולט, אלא גם משביחה ומשדרגת את הרכב לרכב ירוק על פי הסטנדרטים המתקדמים ביותר בעולם בתחום של הגנה על הסביבה. אנו מתקינים עבורכם מערכת הנעה באמצעות גז טבעי גפ"מ, או לחילופין מתקינים מסנני בנזין, סולר או דיזל על פי הנדרש. אנו כחברת רכב מובילה יכולים לעשות שינוי ולהשפיע, וכך גם בחרנו לעשות. כעת, גם אתם יכולים להשפיע ולבחור את המסלול הירוק למען איכות החיים שלכם ושל ילדכם.

חבילה כוללת וירוקה

במסגרת השירות הכולל, אנו מבצעים איתור של הרכב, יבוא אישי שברולט, הבאתו אל הארץ והשבחתו לרכב ירוק עם רמת פליטת מזהמים מינימלית. את כל השירות הזה אנו מבצעים במסגרת שירות חדשני שמעביר את הכוח ללקוח. כל שעליכם לעשות, הוא ליצור איתנו קשר ולספר לנו מה הוא דגם החלומות שלכם, ומכאן אנו נבצע את כל התהליך עבורכם, ונעמיד את הרכב המבוקש בחניה הפרטית שלכם, כשהוא ירוק ומוכן לעידן ההגנה על איכות הסביבה.

מכל מדינה אליכם לחניה הפרטית

"כאן על הכביש" היא חברה המיישמת קונספט חדשני של הזמנת רכבים ביבוא אישי, והשבחתם לרכבים ירוקים. אנו מנהלים עבורכם את המשא ומתן, אנו מאתרים עבורכם את העסקה הטובה ביותר, ואנו גם מוסרים לידיכם את הרכב כשהוא מוכן בכל ההיבטים, הן לשימושכם והנאתכם, והן לעידן הירוק. צרו איתנו קשר עוד היום, ובתוך זמן קצר תוכלו ליהנות מרכב שברולט החלומות שלכם.

שברולט קורבט

האגדה נולדה בשנת 1953, כאשר שברולט חשף את מכונית הקונספט קורבט הראשונה בעולם, וזה כבר גדל מאז. על המסלול, עם 7 נצחונות ברמה לה מאן ב 13 שנים.
שברולט קורבט רכב היוקרה בעל נתונים טכניים יוצאי דופן, נפח מנוע גדול והספק מירבי, שילוב מצנח של רכב מבית טוב.
לקבלת יעוץ חייגו ואחד מנציגנו ישמח לעמוד לשרותכם ולעדכן אתכם ברכבים החמים ביותר בעולם.

לפרטים נוספים