0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

ריינג רובר

  • דגם:                  שטח ספורט
  • מנוע:                 6 צילינדרים 3 ליטר
  • הספק מרבי:        340 כוחות סוס
  • מומנט מרבי:        46 קג"מ
  • תאוצה 0-100:      7.2 שניות
ריינג רובר

ריינג רובר הוא רכב שטח ספורט המגיע בשתי גרסאות דיזל ושתי גרסאות בנזין. הגרסה המובילה מגיע עם מנוע 6 צילינדרים בנפח 3 ליטר המייצר 340 כוחות סוס ומומנט מרבי של 46 קג"מ. עם המנוע הזה תוכלו להגיע מ 0 ל 100 קמ"ש בתוך 7.2 קמ"ש, נתון יפה מאוד בקטגוריית רכבי השטח. המדובר ברכב שטח גדול, מרווח, מאובזר היטב ועם נתונים טכניים המתאימים יותר לרכב ספורט, מה שיוצר שילוב אידיאלי של רכב שטח וכביש מודרני.

מגשימים לכם את החלום ביבוא אישי

אם יש לכם חלום על ריינג רובר עומד בחניה הפרטית שלכם, חברת "כאן על הכביש" מציעה לכם מותג חדשני המאפשר לכם ליבא כל סוג של רכב מכל מקום ברחבי העולם, וכן לאתר את כל רכבי היוקרה הנוסעים על כבישי ישראל, באמצעות מאגר הרכב שבנתה החברה ומתחזקת אותו באופן שוטף. במסגרת שירות היבוא האישי, אנו מציעים לכם שירות מקצה לקצה לרבות איתור הרכב המבוקש בחו"ל, ניהול משא ומתן עם הגורם המוכר, ניהול כל תהליך היבוא ארצה, השבחת הרכב ושדרוגו לסטנדרטים הירוקים המתקדמים ביותר, ועד העמדתו בחניה הפרטית שלכם.

דואגים לסביבה ועושים את מה שנכון לעשות

במסגרת פעילותנו, מקפידה "כאן על הכביש" לנהוג על פי כל הסטנדרטים הבינלאומיים המתקדמים ביותר בתחום של הגנה על איכות הסביבה, תחום המיושם בחברה כערך יסוד. בהתאם לכך, בכל רכב שמייבאת החברה, מוצע לקונה שירות של התקנת מערכת הנעה חדשנית באמצעות גז טבעי גפ"מ, וכן התקנה של מסנני דלק חדשניים ומתקדמים המתאימים למנועי בנזין, סולר ודיזל ומאפשרים הפחתה משמעותית של רמת פליטת המזהמים של הרכב. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום על מנת לקבל את כל המידע וכל התשובות על שאלותיכם הן בנושא של יבוא אישי והן בנושא של פעילותנו הירוקה, על מנת שתוכלו לקבל את החלטה הטובה ביותר עבורכם.