0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

יבוא אישי ביואיק

לפניכם דף מידע אודות ביואיק . באתר שלנו תמצאו זאת וגם יבוא אישי רכב!

בישראל קיים מגוון רחב של כלי רכב קטנים, משפחתיים ויוקרתיים, אך ישנם גם אין ספור דגמים יוקרתיים וייחודיים שכלל אינם מגיעים ארצה על ידי היבואנים הרשמיים. ביואיק הוא דוגמא למותג רכב הקיים בארץ, אך מציע מגוון מאוד מצומצם ומוגבל, כך שאם ישנו דגם ספציפי שאותו אתם מעוניינים ליבא, תוכלו לעשות זאת באמצעות יבוא אישי ביואיק בלבד. חברת "כאן על הכביש" מציעה לכם שירות יבוא אישי מקיף וכולל החל משלב איתור הרכב בכל מדינה בחו"ל, ועד הבאתו ארצה ושדרוגו לרכב ירוק.

מסנני דלק חדשניים ומתקדמים

כחברת רכב מובילה וגדולה, חברת "כאן על הכביש" רואה חשיבות רבה בהירתמותה למאמץ להגנה על איכות הסביבה, וזאת באמצעות השבחת הרכבים המיובאים על ידה לרכבים ירוקים באמצעות התקנת מערכות הנעה באמצעות גז טבעי גפ"מ, וכן באמצעות התקנת מסנני דלק מתקדמים וחדשניים המותאמים למנועי בנזין, סולר או דיזל, ומפחיתים בצורה משמעותית את רמת פליטת המזהמים של הרכב.

מתגייסים למען איכות הסביבה

במסגרת שירות  יבוא אישי ביואיק, אנו נבצע עבורכם את כל תהליך היבוא לרבות משא ומתן עם הגורם המוכר, ועד להעמדת הרכב בחניה הפרטית שלכם. במקביל, נרצה גם לגייס אתכם למאמץ הירוק העולמי, באמצעות התקנת המסננים המתקדמים שלנו או באמצעות מערכת הנעה באמצעות גז טבעי לבחירתכם. בשיחה קצרה עם מרכז השירות שלנו תוכלו לקבל את כל הפרטים והמידע לו אתם זקוקים על מנת להבין במה מדובר, ומה כולל תהליך ההשבחה.

שירות יבוא אישי מקצה אל קצה

חברת "כאן על הכביש" היא חברת רכב מובילה המיישמת מותג חדשני המיועד להעביר את הכוח ללקוח ולהוביל שינוי מהותי בתרבות הצריכה בישראל. כדי לבצע יבוא ביואיק לישראל, כל שאתם צריכים לעשות הוא ליצור איתנו קשר ולספר לנו על הדגם המועדף עליכם. אנו נכנס מייד לפעולה על מנת לאתר את הרכב עבורכם, להביא ארצה ולהשביחו לרכב ירוק ועדכני. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום, לקבל את כל הפרטים והמידע הדרושים לכם, ולעשות את הצעד הראשון כדי להביא את דגם הביואיק האהוב עליכם ארצה. 

ביואיק לקרוס מחיר

ביואיק לקרוס יוקרה ללא פשרות, דגם הלקרוס 2014 מציג בפנינו מספר שינויים ועיצובים מעניינים בפנים הרכב.

לפרטים נוספים

מחיר ביואיק

ביואיק ריגל מכנה "סדאן ביצועי ספורט מוזרק" 2013 ומשווה אותו לאקורה TL, אאודי A4 ופולקסווגן CC. גם אם המציאות נופלת קצת קצרה של השאיפות הנשגבות האלה, לריגל יש אופי מובחן יבוא בתחושתה ונימוסי כביש.

לפרטים נוספים

מחיר ביואיק ריגל

ביואיק ריגל 2013 הוא הרכב המדורג במספר 4 מתוך 20 ממכוניות הבינוניות יוקרתיות, הריגל מגיע עם מנוע 4 צילינדרים 2.4 ליטר, 6 הילוכים כסטנדרט.

לפרטים נוספים