0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

פרארי

פרארי

מנוע 440- סמ"ק בתצורת V8. המנוע משתמש בהזרקת דלק ישירה. תאוצה למאה קמ"ש באיזור הארבע שניות. המהירות המירבית היא 315 קמ"ש. הצבעים הסטנדרטיים שהפרארי מגיעה הם אדום, צהוב, כסף ושחור. אורך המכונית -456 ס"מ, רוחב- 190 ס"מ. תיבת הילוכים- מצמד כפול. צריכת דלק-7.6.

אבל עזבו אתכם מנתונים טכניים בשביל באמת באמת לעורר את חמשת החושים אתם צריכים להינות מהנסיעה . בראשונה הפרארי תעורר את חוש הראייה, העיצוב המרשים של מכונית ספורטיבית, מודרנית ובה בזמן מעודנת. כוחנית בשילוב של יצירת אמנות יקרה וחייתית, הצבע הבוהק שלא ניתן לפספס, והעיצוב שתוכנן בקפידה עם דגש על כל פרט, פינה וחיתוך. מבפנים היא נראית משורטטת בקפידה, כמו ליטוש בפוטושופ.

נעבור לחוש הריח בכניסה לפרארי שעולה ממושבי העור היוקרתיים, מעין ריח חדש ומעודן שמשתלב עם הויסקי הישן במיני בר. מיד בהתנעת המנוע חוש השמיעה יתעורר לצלילי המנוע העצמתי והחייתי של הפרארי. מיד בנסיעה תוכלו להרגיש את מכונית הספורט האיטלקית ונסיעה רגילה על כביש תהפוך לנסיעה על מסלול מירוצים. רואים שיש לכם טעם טוב אם בחרתם פרארי.

הטופ שבטופ, הדובדבן שבקצפת. תבחרו יום, קחו את כובע המרוצים תלבשו את החליפה הכי יקרה שלכם בארון, גם ג'ינס וקרוקס ילכו, תבחרו לכם את הצבע של פרארי יבוא אישי וקחו אותה לנסיעה של חייכם, בהתחייבות אתם לא תתאכזבו!