0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

יבוא אישי יגואר

יבוא אישי יגואר

למביני עניין- נפח מנוע 1999, טורבו בנזין הזרקה ישירה, הנעה אחורית, הספק 240/5500, מהירות מרבית 240 קמ"ש. קצת היסטוריה- החברה נוסדה בשנת 1922 על ידי ויליאם ליונס, בשנים אלו ליונס עסק בייצור סירות ואופנועים, וניתן לראות זאת בעיצוב המיוחד של מכונית היגואר היוקרתית. בשנת 1990 עברה לבעלות פורד, ובשנת 2008 נמכרה לקבוצת טאטא ההודית.

מכונית יוקרה אצילית, אגרסיבית וחייתית, בעלת חרטום כוחני. בולטת בכביש בין כל מכוניות המנהלים והמכוניות המשפחתיות, תצפו לנסיעה חלקה ללא עיכוב או פקקים, כל המכוניות יפנו לכם את הדרך ויתנו את הכבוד הראוי למכונית האצולה. לא סתם המכונית קיבלה את השם יגואר יבוא אישי, אחת החיות המהירות בטבע, שמסמלת עצמה , וכח.

אנחנו צוות החברה החלטנו לקחת את המכונית לנסיעת מבחן, כדי באמת להעביר לכם את התחושות כפי שהן בזמן אמת. כבר ברגע הכניסה לאוטו התרשמנו מהריח היוקרתי של כסאות העור המעוצבים ללא רבב, המרווח העצום במכונית, ובכלל הרגשה של בועה באחד הרחובות הסואנים בתל אביב.

מרגע ההנעה התחלנו להרגיש את את זרם האדרנלין הפורץ בנו, כמו הרגשה של רכבת הרים אבל בלי הפחד. התחלנו את הנסיעה מתל אביב ובוודאות ניתן להגיד שכל האנשים ברחוב הירקון סובבו ראשים (אלו שהספיקו כמובן). כשהגענו תוך מספר דקות לכביש המהיר היה נראה שרק אנחנו שם, היגואר והכביש. אבל בכתיבת מילים אלו החלטנו שכל מילה מיותרת, לא ניתן באמת לתאר את החוויה במילים צריך לחוש את זה לבד.