0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

יבוא אישי טויוטא היילנדר מארה"ב

יבוא אישי טויוטא היילנדר מארה

 

טויוטא היילנדר,רכב כביש שטח גדול. מתאים במיוחד לנהגים שמחפשים חווית נהיגה, עם תדמית קשוחה רחוק מרכבי המיניוואן הרגילים שרואים על הכביש בארץ. היצע המנועים של הרכב נע ממנועי 4 בוכנות נפח 2.7 ליטרים והפקת 187 כוח סוס. כאשר המנוע הגדול ביותר הוא בנפח 3.5 ליטרים שמפיק 270 כוח סוס בעל מערכת הנעה כפולה.ההיילנדר בעל מידות של 4.78 אורך 1.91 מטר רוחב. נפח תא המטען עומד על בין 291 ליטר. 1,197 ליטר ועד ל-2701. צריכת הדלק ה לפי נתוני היצרן קרוב ל- 9.3 ק"מ לליטר. להיילנדר בנוסף ציונים גבוהים מאוד במבחני הבטיחות הנערכים בארה"ב.

טויוטא היילנדר אחד מרכבי השטח המצליחים בארה"ב עכשיו גם אצלך בייבוא אישי היישר מארה"ב! אין צורך יותר להצטופף במושבים, אין צורך להוציא 2 מכוניות לטיולים משפחתיים, וגם אין צורך להתפשר ברכב מיניוואן רגיל. ההיילנדר בעצם מכסה שתי נישות: גם רכב פנאי וגם רכב שטח.

הרכב זכה בציוני אמינות גבוהים מהרגיל, הרכב מסתמן כאחד ההצלחות הטובות ביותר והמשביעות רצון בייבוא אישי לארץ מארה"ב. הרכב מגיע עם חידושים מפנקים ומשוכללים והינו בעל צורת גימור מודרנית וחדישה.

 

כל זה יכול להיות שלכם. צרו קשר עם הנציגים שלנו והם ישמחו לעזור לכם בכל שאלה. אנו מתחייבים לספק את השירות הטוב ביותר מרגע ההזמנה עד לרגע קבלת הרכב בישראל.

אז למה לשלם יותר? כשאפשר פחות!