0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

Harley Davidson Sportster Custom

מנוע:     Air-Cooled, Evolution

נפח:      1202cc

מומנט מנוע:      96Nm / 3750rpm

אורך:     2225mm

גובה הכיסא:     710mm

נפח מיכל דלק: 17.0l

משקל יבש:       255.0kg

חזית:    16"/Michelin® Scorcher ‘31’ 130

אחור:    16"/Michelin® Scorcher ‘31’ 150

Harley Davidson Sportster Custom

אופנועי הרלי-דייווידסון שייכים לקבוצות שאינם שכיחות בעולם המוטורי. החברה מייצרת בעיקר אופנועים מטיפוס קרוזר וצ'ופר המכונה לעתים קאסטום. על שם השיטה במסגרתה היו נוהגים רוכבים לבנות אופנועים בצורה עצמאית על בסיס דגם סטנדרטי של אופנועי ההארלי. מרבית אופנועי החברה המצוינת הזו מבוססים על מנועי V2, אלו יודעים לתת לכל האופנועים של היצרן את הצליל הייחודי המוכר כל כך.

sportster custom הוא דגם חדש ואופנוע יפהפה במיוחד. הוא שומר על כל הסממנים האופייניים של Sportster מקורי, אך יש לו מנוע גדול יותר (1,200 סמ"ק), צמיג קדמי רחב יותר, המורכב על ג'אנט עם חישורי פלדה, מיכל דלק שטוח וייחודי יותר ושני מושבים. הוא ההוכחה הניצחת לכך שגם דברים גדולים יכולים להיראות יפה.הוא מגיע עם מיכל דלק בשני גוונים ייחודיים ותוססים, ג'אנטים שחורים בעלי 5 חישורים, אפשרויות שליטה בצבע כסוף המורכבות באמצע גוף האופנוע, כידון עם כיפוף מאחור וגימור שחור למדי למנוע. זוהי מכונה ייחודית עם השקעה בכל פרט ופרט שאפשר למצוא רק HARLEY DAVIDSON.

היום אופנועים ייחודיים ומהנים הם בהישג יד יותר מתמיד, תוך חיסכון משמעותי של עשרות ואף מאות אלפי שקלים. החוק המאפשר יבוא אישי של אופנועים מספק הזדמנות מצוינת להזמנת אופנועים ייחודיים מכל הסוגים שעלות הבאתם ביבוא אישי נמוכה משמעותית לעומת קנייה ישירות מהיבואן. יבוא אישי מבית כאן על הכביש הינו ייבוא משתלם במיוחד, שכן בייבוא אישי בחברה זו ניתנים ללקוח הטבות מיוחדות וייחודיות. כאן על הכביש מציעים פתרון ליבוא רכבים ואופנועים לישראל כולל ליווי לאורך כל הדרך באופן אישי וצמוד.