0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

הסבת רכב לגז

כאן על הכביש החברה המתמחה בייבוא רכבים ממונעים בגז, רכבים היברידיים, השכרת רכבי יוקרה והסעות.
החלטתם לרכוש רכב ממונע בגז? הגעתם להחלטה נכונה.

אם בחרתם לרכוש רכב ממונע בגז סימן שאתם מהאנשים שפועלים לשינוי, נמאס לכם לשבת בבית ולהתלונן על יוקר המחייה, על המסים שהינכם משלמים על הדלק, חושבים פעמיים לפני שמוצאים רכב מהבית? מתחשבנים על כל ק"מ. רכב ממונע בגז הינו פתרון זול, איכותי, בריא לסביבה ומעודד שינוי חברתי וכלכלי בישראל.

אם אתם מתעניינים בשירותי הסבת רכב לגז אין ספק שכאן על הכביש הוא המקום המועדף עליכם. בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים מבינים את ההזדמנות ברכישת רכב ממונע בגז, קודם כל הוא רכב שידידותי לסביבה – פליטת הזיהום מרכב ממונע בגז הינו מופחת משמעותית מצריכת סולר או בנזין ופליטת הזיהום יורדת בצורה משמעותית. כך שאם האקולוגיה חשובה לכם והסביבה בה אתם ומשפחתכם חיים משמעותית עבורכם תבחרו בדרך הידידותית והירוקה.

מלבד היותו רכב ידידותי לסביבה הוא גם חסכוני ויכול בעת נסיעה אף להוזיל כ- 50% מצריכת הדלק, זוהי עובדה משמחת בעקבות תנודתיות מחירי הדלק בארץ והמסים שאותם אנו משלמים, במיוחד משפחות ישראליות אשר יוקר המחייה לא מקל יכולים לפעול ולהוריד את צריכת הדלק המשפחתית לחצי.

בנוסף עובדה חשובה לא פחות הינה כמות הטיפולים שהרכב יצטרך לעבור שכמובן תרד בצורה משמעותית, רכב ממונע לגז הינו רכב שמור יותר ובטיחותי יותר וכמעט ולא רואה מוסך, כמות הפיח שהרכב מייצר קטנה יותר ולכן בריא יותר לרכב בהשוואה לבנזין.

אנו ממליצים על רישוי עסקים.

בכאן על הכביש נתקלנו לא פעם בהתלבטויות בין רכב רגיל לבין רכב ממונע בגז, כאשר ההתלבטות כאן בעצם היא בין ישן לבין קדמה וטכנולוגיה. עם הזמן אנשים בעולם הרכב מתקדמים ומנסים למצוא פתרונות לבעיות קיימות בשימוש הרכב כמו תקלות, זיהום אוויר, חסכון בדלק ועוד- רכב ממונע בגז הינו פתרון לבעיה, רכב מתקדם חדשני שתומך באג'נדה של סביבה ירוקה ובריאה. אנחנו כבר השתכנענו, מה איתכם?!


ניתן ליצור קשר עם נציג כאן על הכביש אשר ישמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ולספר עבורכם הסבר מורחב יותר.
כאן בשבילכם- צוות כאן על הכביש