0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

עלות יבוא אישי רכב אספנות

עלות יבוא אישי רכב אספנות

אספני רכבים ישנים יכולים לרכוש כאלו בארץ אבל גם לייבא אותם מחו"ל. קיימות תקנות שונות  של משרד התחבורה המסדירות את  הייבוא. ניתן לייבא רכבים שגילם הוא 30  שנים ומעלה וכאלו שהינם מונעים אך ורק במנועי בנזין. עלות יבוא אישי רכב אספנות תלויה בפרמטרים רבים. ניתן למצוא בחו"ל רכבים במחירים סבירים ולהוסיפם לאוסף הקיים. תהליך  הבאת הרכב מורכב וכולל מציאת רכב המתאים לטעמו של הרוכש, בדיקתו, קבלת אישור יבוא, הובלתו לישראל, תשלום מיסים עליו, שחרורו מהמכס ובדיקתו במכון רישוי מורשה.

העלות הכללית כוללת, כמובן, את מחיר הרכב. ניתן למצוא רכבים יקרים מאוד וכאלו שמחירם זולים יותר. המיסוי על  הרכב נקבע על פי פרמטרים שונים שהעיקרי בהם הוא מחיר הרכישה. לשם קביעת המיסוי יש להגיש לפקיד המכס את  הסכם הרכישה או חשבונית המפרטת את נתוניה. אלו הן  העלויות העיקריות. יש להוסיף להן, עלויות תיווך של רכישה אם קיימות, עלות בדיקת תקינות הרכב בחו"ל, עלות שחרורו מהמכס בארה"ב וההובלה הימית. בישראל יש לשכור שירותי עמיל מכס, כאמור לשלם מכס, מס קנייה ומע"מ. בנוסף לכך, יש לקחת בחשבון עלויות של בדיקה במכוני רישוי ותשלום אגרות שונות. אחד מדגמי האספנות הפופולארי הוא פורד מוסטנג יבוא אישי של הדגם ניתן לעשת דרכינו.

במידה והאדם  נוסע בעצמו לרכוש את הרכב אזי ניתן להוסיף את הוצאות הנסיעה לסל ההוצאות. במידה ושוכרים מומחים ליבוא אישי או  מומחים אחרים לסיוע אזי גם את  התשלום הנוסף להם יש להכניס להוצאות. צריך לציין, כי אספנות היא סוג של תחביב שממלא את האספן בנחת ובאושר, ולכן, ההוצאות למכורים לכך משתלמות. ניתן לעשות את כל הפרוצדורה לבד וניתן להיעזר בסוכנות המתמחה ביבוא רכב אישי כולל רכבי אספנות. כך, עם תשלום עמלה נוסף, ניתן להקל בתהליך מציאת הרכב ואישורו  בישראל.