0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

יבוא אישי של רכב תושב חוזר

יבוא אישי של רכב תושב חוזר

תושב חוזר יכול לייבא רכב אישי בתנאי שהוא עומד בתקנות שונות הנדרשות על ידי משרד התחבורה כדלקמן: טרם חלפו 4 שנים מיום ייצור הרכב או עלייתו על  הכביש והבאתו תוך שלושה חודשים מיום חזרתו לישראל. הרכב חייב להיות  מדגם שאושר על ידי משרד התחבורה ויש הגבלת מכירה לשנה. יחד עם זאת, הזכאי חייב בתשלום מיסים מלאים ובהם מיסי קנייה, מכס ומע"מ. תנאי חשוב נוסף הוא שהרכב הינו לשימוש עצמי.  ייבוא אישי של רכב תושב חוזר כדאי בגלל החיסכון הכספי. הרכישה העצמאית חוסכת רווחי יבואן מסחרי.

כדאיות ייבוא אישי הופכת לרבה יותר כאשר מדובר על רכב יוקרה שמתח הרווחים עליו  גבוה משמעותית  אצל  היבואנים  הרשמיים. גם רכישת רכב יד שנייה כדאית בשל ערכם הנמוך, יחסית, בארצות אירופה ובארה"ב. היות ולתושב חוזר מותר לייבא רכב שגילו עד  4 שנים הרי שניתן למצוא אחד כזה במצב מכאני טוב מאוד ובעלות  נמוכה.  המיסוי עליו בארץ יהיה נמוך יותר, ואז שווה לעשות את  המאמץ ולעבור את  התהליך  הכרוך בייבוא אישי. ניתן לחשב את  המיסוי כבר לפני הרכישה. פקידי המכס יכולים לספק את הנתונים על פי בקשה. מומלץ מאוד לשמור את הסכם הרכישה בחו"ל כמו גם את חשבונית המס של הרכב המשומש מאחר וסכום  הרכישה הינו  הבסיס לכל חישובי המס. במידה והרכב עונה על הדרישות תושב חוזר יכול לבצע גם יבוא אישי רכב חשמלי.

תושב חוזר יכול להימנע מלעסוק בכל תהליך היבוא  האישי. קיימות סוכנויות לייבוא רכב אישי שיכולות לעשות את כל הפרוצדורה בחו"ל ובישראל. סוכנות כזאת תאתר רכבים  מתאימים ויכולה אף לבצע בדיקות  מכאניות לאלו שנבחרו. בארץ היא תעביר את כל תהליכי השחרור מהמכס,  השגת רישיונות זמניים וקבועים במשרד הרישוי ועוד. כך, ניתן לקבל רכב זול מיבוא אישי במאמץ מופחת.