0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

מרצדס S500e

מרצדס S500e

לאוהדים של היצרן הגרמני המבטיח שהבחינה האקולוגית קרובה לליבם דגם המרצדס S500e יוצר במיוחד לכם. בדגם זה תהינו ממהירות מרבית של 250 קמ"ש, שהגבילו אותה כפי שנהוג כיום באמצעים אלקטרונים לא נעימים בכלל. יחד עם זאת התאוצה לא הוגבלה אלקטרונית באותו האופן, ולכן מכונית הסלון הזאת מאיצה מ-0 ל-100 קמ"ש ב-5.2 שניות. ממש כמו פורשה בוקסטר. לא היינו מציעים לה להתחרות עם ה-S500 ביכולות האצה מהמקום. יחד עם זאת יצרן הגרמני ייצר מכונית במשקל קצר יותר משני טונות וזה לא כזה הרבה ביחס לקטגוריה. האורך שלה קצת יותר מחמש מטר.

כמו במכוניות היברידיות בדרך כלל גם פה טמונים שני מנועים ב-S500:  מנוע בנזין  V6, ומנוע חשמלי הנטען מן מנוע הבנזין, מהשקע הביתי. ביחד הם מייצרים 442 כוחות סוס ו-65 קג"מים זמינים וצייתנים. יחידות הכוח הללו יודעות לבצע את הביצועים מעולים כאמור, אך הם יודעים גם להסתפק בצריכת דלק של שימו לב  35 קילומטרים לליטר, ו-65 גרמים של 2CO לכל קילומטר. ראוי להבהיר, מדובר בנתוני יצרן ובתנאי מעבדה. אתם תתאהבו בשני דברים בבטחה: האחד, הרכב משלב במערכת הדלק שלו ניווט לווין. השני, הדוושה ללחיצת גז של הרכב תלמד אתכם לא מעט מידע, ממש ככה.

רכבי יוקרה בימנו ניתנים להשגה בקלות רבה ותוך שאתם חוסכים עשרות ולעיתים מאות אלפי שקלים. החוק בישראל כיום המאפשר ייבוא אישי של מכוניות, נותן לך הצרכן הזדמנויות רבות וייחודיות לייבא רכב באופן אישי דרכנו במקום לשלם הרבה יותר בהזמנה דרך היבואן של אותה מכונית. יבוא אישי מבית כאן על הכביש הינו ייבוא משתלם במיוחד, שכן בייבוא אישי בחברה זו ניתנים ללקוח הטבות מיוחדות וייחודיות. כאן על הכביש מציעים פתרון ליבוא רכבים לישראל כולל ליווי לאורך כל הדרך באופן אישי וצמוד. התקשרו אלינו וגלו את שלל ההצעות וההפתעות שמחכות לכם אצל נציגנו.