0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

Harley Davidson Sportster Roadster

מנוע:     Air-cooled, Evolution

נפח:      1202cc

מומנט מנוע:       97Nm / 4250rpm

אורך:     2185mm

גובה הכיסא:      785mm

נפח מיכל דלק:   12.5l

משקל יבש:        250.0kg

חזית:     Black Offset, Split 5-Spoke Cast Aluminium 120/70R19 M/C

אחור:     Black Offset, Split 5-Spoke Cast Aluminum 150/70R18 M/C

Harley Davidson Sportster Roadster

רכיבה על אופנוע גדול ועתיר נפח היא, במידה רבה, הצהרה פומבית על פילוסופיית-חיים אישית. אופנוע גדול הוא גם פריט מעמד וסגנון-חיים מובהק. ה-Roadster החדש מביא את תכונות הפרמיום של קו ה-Sportster לרמה חדשה. הספורטסטר מציג מערכת מלאה בשיפורים בה תמצאו בין היתר מזלגות קדמיים הפוכים ארבעים ושלושה מ"מ בתוספת מתפסים משולשים אגרסיביים, בלמים קדמיים חזקים עם דיסק כפול, מתלים אחוריים טובים ביותר ולוח מחוונים דיגיטלי חדש שמשתלב יפה מאוד עם מיכל דלק אייקוני הבנוי לצד כנף אחורית קצרה.

תנוחת הרכיבה אגרסיבית, אך נוחה גם לאורך זמן הודות לגלגלי יציקת האלומיניום (19 אינץ' קדמי ו-18 אינץ' אחורי) אופסט מפוצל עם חמשת החישורים, הכידון הנמוך, המחוונים במיקום אמצעי והמושב החדש לשניים. מנוע 1200 סמ"ק בארבעים וחמש מעלות מספק מומנט רב עוצמה במיוחד. תן לעוצמה להתפרע באור הירוק. למרות המבנה הקלאסי, המנוע מצויד במיטב הטכנולוגיה המודרנית, כולל קירור מים, הזרקת דלק, ניהול מנוע ממוחשב ועוד.

היום אופנועים מיוחדים ומפנקים הם בהישג ידך יותר מבעבר, תוך חיסכון משמעותי של עלויות המסתכמות בעשרות ואף מאות אלפי שקלים. החוק המתיר יבוא אישי של אופנועים מספק הזדמנות מצוינת להזמנת אופנועים ייחודיים מכל הסוגים שעלות הבאתם ביבוא אישי נמוכה משמעותית לעומת קנייה ישירות מהיבואן. יבוא אישי מבית כאן על הכביש הינו ייבוא משתלם במיוחד, שכן בייבוא אישי בחברה זו ניתנים ללקוח הטבות מיוחדות וייחודיות. כאן על הכביש מציעים פתרון ליבוא רכבים ואופנועים לישראל כולל ליווי לאורך כל הדרך באופן אישי וצמוד.