0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

Harley Davidson Sportster Iron 883

מנוע:     Air-Cooled, Evolution

נפח:      883cc

מומנט מנוע:       70Nm / 3500rpm

אורך:     2255mm

גובה הכיסא:      735mm

נפח מיכל דלק:   12.5l

משקל יבש:        245.0kg

חזית:     19"/Michelin Scorcher™ ‘31’ 100

אחור:     16"/Michelin Scorcher™ ‘31’ 150

Harley Davidson Sportster Iron 883

אופנוע ה Sportster 883 מהווה את כרטיס הכניסה למשפחת ההארלים. מדובר באופנוע קסטום, כשהכוונה לא רק לכידון גבוה והרבה כרום. אופנוע קסטום משמעו שאתה רוכש פלטפורמה ועכשיו הבמה שלך. אתם מחליטים אך האופנוע הזה יסע, יראה או ישמע בהתאם לשגעון המוטורי שלכם. אנו בוחים שעם הדגם הארלי הנוכחי אין סיכוי שבחניה לצד עשרות אופנועים אחרים מאותו הדגם ממש תתקשו לזהות את ההארלי שלכם. זו בדיוק הסיבה לכך שלאופנועי ההארלי יש אוהדים רבים מאוד בכל העולם וגם בישראל.

הארלי הצליחו לייצר אופנוע אשר מפיץ צלילים בתדרים המרעידים את כל הסובבים, חוץ מהרוכב עצמו. המנוע מייצר ויברציות קלות, יותר בשביל הרשמיות. רק בסל"ד גבוה ובעמידה, ניתן להרגיש את הויברציות באופן בולט וגם אז, בואו לא נתרגש במיוחד. מנגנון הפחת הרעידות של המנוע עושה את עבודתו נאמנה. מד המשקל מראה 255 ק"ג יבשים של אופנוע עירום. בזמן רכיבה ו/או ישיבה כל גבי האופנוע, לא ממש ניתן להרגיש את משקלו, וזאת בזכות מרכז הכובד הכל כך נמוך. לוח השעונים פשוט, קריא ומפיץ ניחוחות של יוקרה.

היום יבוא אופנועים ייחודיים ומהנים הוא בהישג יד יותר מתמיד, תוך חיסכון משמעותי של עשרות ואף מאות אלפי שקלים. החוק המאפשר יבוא אישי של אופנועים מספק הזדמנות מצוינת להזמנת אופנועים ייחודיים מכל הסוגים שעלות הבאתם ביבוא אישי נמוכה משמעותית לעומת קנייה ישירות מהיבואן. יבוא אישי מבית כאן על הכביש הינו ייבוא משתלם במיוחד, שכן בייבוא אישי בחברה זו ניתנים ללקוח הטבות מיוחדות וייחודיות. כאן על הכביש מציעים פתרון ליבוא רכבים ואופנועים לישראל כולל ליווי לאורך כל הדרך באופן אישי וצמוד.