0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

Harley Davidson Sportster Forty-Eight

מנוע:     Air-cooled, Evolution

נפח:      1202cc

מומנט מנוע:       96Nm / 3500rpm

אורך:     2210mm

גובה הכיסא:      710mm

נפח מיכל דלק:   7.9l

משקל יבש:        247.0kg

צמיג חזית:         16"/Michelin Scorcher™ ‘31’ 130

צמיג אחורי:        16"/Michelin Scorcher™ ‘31’ 130

Harley Davidson Sportster Forty-Eight

ב1948 העולם המוטורי הבחין לראשונה במיכל הדלק הכה ייחודי הזה. יחד עם זאת העולם עדיין לא ראה את המיכל הפופולארי בדגם כמו הדגם הנוכחי. האופנוע Forty-Eight‎ נולד מחדש ממש. כל מה שהיה מעולה בו השתדרג לרמת אינטנסיביות גבוהה עוד יותר. כיסא הרכיבה הפך טוב יותר. מתלה האופנוע הפך טוב יותר. התווספו ג'אנטים ממתכת המגנזיום קלים וחדשים. בלמים עוצמתיים מאוד. וכעת המיכל המעוטר בהשראת שנות השבעים הזכורות לטובה.

אופנוע ה Forty-Eight הוא דגם שהושק לא לפני הרבה זמן, חמש שנים ומיד הפך לקלאסיקה של ממש. שמו מעניק לרוכש רמז גס על השנה בה השיק היצרן את מיכל הדלק המפורסם, בעל צורת הבוטן הכל כך אהובה. זהו לא פחות מאשר לוחם עירוני אוטנטי בעל מראה קשוח ומהיר מאוד שנובע בעיקר מהשלדה הקצרה, המתלה הקדמי הנמוך, הפרופיל הדק, המושב הייחודי שלא מאפשר הרכבת נוסע אחר וצמיגי הבלון הרחבים. חשוב לציין כי גם למיכל הדלק המפורסם מ-1948 שיושב מעל מנוע Evolution גדול בנפח 1,200 סמ"ק ישנה תרומה רבה לכך. לא נשכח לציין גם שהמראות תלויות מתחת לכידון.

היום אופנועים מיוחדים ומפנקים הם בהישג ידך יותר מבעבר, תוך חיסכון משמעותי של עלויות המסתכמות בעשרות ואף מאות אלפי שקלים. החוק המתיר יבוא אישי של אופנועים מספק הזדמנות מצוינת להזמנת אופנועים ייחודיים מכל הסוגים שעלות הבאתם ביבוא אישי נמוכה משמעותית לעומת קנייה ישירות מהיבואן. יבוא אישי מבית כאן על הכביש הינו ייבוא משתלם במיוחד, שכן בייבוא אישי בחברה זו ניתנים ללקוח הטבות מיוחדות וייחודיות. כאן על הכביש מציעים פתרון ליבוא רכבים ואופנועים לישראל כולל ליווי לאורך כל הדרך באופן אישי וצמוד.