0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

Harley Davidson Dyna Street Bob

מנוע:     Air-Cooled, Twin Cam 96

נפח:      1585cc

מומנט מנוע:       124Nm / 3250rpm

אורך:     2395mm

גובה הכיסא:      675mm

נפח מיכל דלק:   17.8l

משקל יבש:        291.0kg

צמיג חזית:         19"/Michelin Scorcher ‘31’ 100

צמיג אחורי:        17"/Michelin Scorcher ‘31’ 160

Harley Davidson Dyna Street Bob

אופנועי הארלי-דיווידסוןשייכים לקבוצות שאינם שכיחות בעולם המוטורי. החברה מייצרת בעיקר אופנועים מטיפוס קרוזר וצ'ופר המכונה לעתים קאסטום.

הארלי סטריט בוב האופנוע "העירום", הוא בעל מנוע כמו של האח הגדול הסטריט גלייד ספיישל, והשאר פשוט מינימליזם קשוח. בהשראת סצנת ה-"Bobber" המינימליסטית והרצינית, Street Bob הוא אופנוע כה פשוט, שיותר פשוט מזה כבר לא יהיה חוקי. מנוע Twin Cam 103 שחור ומלא עוצמה נמצא בלב ליבה של האופנוע האימתני בעל הג'אנטים בצבע שחור, הצמיגים הקדמיים בקוטר 19 אינץ' ומזלגות ומשולשי ההיגוי שמושחרים גם כן.

באופנוע ה dyna street bob תמצאו גם כנף אחורית קצוצה שחושפת חלק ניכר מהצמיג האחורי. על כן, שבו לכם בפיסוק רגליים על המושב הבודד, הניחו את הידיים על הכידון המכופף לאחור והרגישו את האישיות שלו. Street Bob הוא כל מה שצריך לחוויית רכיבה טהורה, ואין בו אף חלק שאפשר להגיד עליו שהוא מיותר.

היום אופנועים מיוחדים ומפנקים הם בהישג ידך יותר מבעבר, תוך חיסכון משמעותי של עלויות המסתכמות בעשרות ואף מאות אלפי שקלים. החוק המתיר יבוא אישי של אופנועים מספק הזדמנות מצוינת להזמנת אופנועים ייחודיים מכל הסוגים שעלות הבאתם ביבוא אישי נמוכה משמעותית לעומת קנייה ישירות מהיבואן. יבוא אישי מבית כאן על הכביש הינו ייבוא משתלם במיוחד, שכן בייבוא אישי בחברה זו ניתנים ללקוח הטבות מיוחדות וייחודיות. כאן על הכביש מציעים פתרון ליבוא רכבים ואופנועים לישראל כולל ליווי לאורך כל הדרך באופן אישי וצמוד.