0723341762
 

התקשרו אלינו עכשיו ותיהנו מהטבות מיוחדות! כל הרכבים הניתנים ליבוא אישי, וכולם באתר אחד. צרו קשר!

BMW G650GS

מנוע: 652 סמ"ק

קירור: נוזל

הספק: 48 כ"ס ב6500 סל"ד

מומנט: 6 קג"מ ב5000 סל"ד

תיבת הילוכים: 5

מערכת ABS - יש

BMW G650GS

העבר יכולתם לראות בכבישי ישראל עשרות, מאות ואלפי אופנועים דו-שימושיים. המפרט הטכני הצנוע שלהם יחסית לא הדאיג אף צרכן מוטורי. עם צילינדר בודד, מתלים בסיסיים וארוכים, מושב נוח, פרקטיות מעוררת השראה ותפעול קל למדי הם ידעו לתת ביצועים יפים מאוד, לשאת מורכב וציוד, לחצות מעברי מים בלי להתלונן יתר על המידה וגם להביא את הרוכב חזרה הביתה על הכביש הסלול. על פניו באותם ימים נוסחה מנצחת. 

בשנים האחרונות, לאחר תקופה יבשה יחסית, שוק הדו שימושיים התרענן וזוכה, לפחות מצד היבואנים לעדנה. במקרה של אופנועים אלו היכולת לאחוז את המקל בשני קצותיו היא שעושה את כל ההבדל. כעט מציגים לנו חברת BMW את הg650gs במרכזו פועם מנוע 652 סמ"ק של רוטקס אשר עבר עם השנים שדרוגים וליטושים ראויים. 48 כוחות סוס ב-6,500 סל"ד ו-6 קג"מ ב-5,000 סל"ד המשודכים לתיבת הילוכים בעלת 5 מהירויות.

בשלדה של האופנוע הזה תוכלו למצוא מתלים בעלי מהלכים ארוכים 210 מ"מ מלפנים ומאחור 165 מ"מ. חישוקי שפיצים קיימים בקצה המתלים, כשהקדמי מגיע במידה 21 אינטש. בנוסף תקבלו עם האופנוע מנוע בשרני, מגני ידיים ומשקף חזית גבוה יותר. אם תלחצו על מתג ההתנעה תעירו את המנוע בצליל המוכר של ה-G. המנוע הזה כאמור אמנם וותיק למדי, אך הוא לא משאיר תחושה טרקטורית כמו שאחרים הדומים לו ישאירו.

היום אופנועים ייחודיים ומהנים הם בהישג יד יותר מתמיד, תוך חיסכון משמעותי של עשרות ואף מאות אלפי שקלים. החוק המאפשר יבוא אישי של אופנועים מספק הזדמנות מצוינת להזמנת אופנועים ייחודיים מכל הסוגים שעלות הבאתם ביבוא אישי נמוכה משמעותית לעומת קנייה ישירות מהיבואן. יבוא אישי מבית כאן על הכביש הינו ייבוא משתלם במיוחד, שכן בייבוא אישי בחברה זו ניתנים ללקוח הטבות מיוחדות וייחודיות. כאן על הכביש מציעים פתרון ליבוא רכבים ואופנועים לישראל כולל ליווי לאורך כל הדרך באופן אישי וצמוד.